Kaki West - wakacje w bikini

Jedni wysyłają z wakacji pocztówki, a nam Kaki West, nasza dobra znajoma z USA, przesłała swoje gorące foty, na których ma niekompletny strój... Wie, że zamiast magnesów na lodówkę czy kubków z widoczkami wolimy widoczki jak wije się na plaży. Przed państwem amerykańska babka na piasku!
kaki-w-otw.jpg

fot.Rachel Rischard

O blond torpedzie Kaki West pisaliśmy już rok temu, więc możecie sprawdzić co na co dzień ta przeurocza Amerykanka.  Od tamtej pory niewiele się u niej zmieniło. Nadal przeprowadza wywiady, przepytuje polityków i celebrytów na czerwonym dywanie. Niby doszedł jej rok do metryki, ale ta zamiana jest niezauważalna.

Kaki West nadal prezentuje się świetnie w bikini, co możecie zobaczyć na zdjęciach, które dostarczyła nam do redakcji. To jej pocztówki z wakacji, a my czujemy na skórze poparzenie słoneczne od samego patrzenia na te zdjęcia.

W podziękowaniu za zdjęcia wysyłamy pannie West butelkę z piaskiem z sopockiej plaży i mamimy ją wizją relaksujących wakacji 2014. Co prawda Rihanna narzekała na tłumy gapiące się na nią i rzucające cień (podobno opaliła się nierówno), ale Kaki świetnie sobie radzi z przed obiektywem i uwielbia swoich fanów, zatem będzie to dla niej kolejna zaleta wypoczynku w Polsce. Oby tylko nie trafiła na okres, kiedy będziemy przyjmować w swoich portach obcojęzycznych marynarzy, bo Polacy stanęliby zapewne murem w jej obronie, gdyby zagraniczni goście postanowili ją poderwać. A o taką dziewczynę walka trwałaby do ostatniego majtka.


belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg

Dodał(a): pinky / fot.Rachel Rischard Środa 25.09.2013