Kaki West - seksowna prowadząca

Gdyby tak wyglądała polska prowadząca telewizje śniadaniową, producenci kawy nie zarobiliby w naszym kraju ani grosza
najseksowniejsze modelki


Kaki West to amerykańska modelka, aktorka i prezenterka. Na wybiegach pojawiła się zazdroszcząc swojej mamie Kate West, która również była modelką. Pierwsze występy zaliczyła w wieku 12 lat i tak już jej zostało na następne 20 lat. Zagrała w kilku filmach i serialach, ale to nie jest jej mocna strona, gdyż obsadzano ją zazwyczaj w rolach, które wpisywały się w jej urodę.

Jednak Kaki to również bystra i zadziorna prezenterka, która nie zadaje grzecznych pytań rodem z naszych `śniadaniówek`. Jej goście płci męskiej, onieśmieleni urodą panny West, wykładają się na najprostszych nawet pytaniach, jednak ona drąży tematy niczym Bogdan Rymanowski. I porównanie wcale nie jest nie na miejscu, gdyż ten blond anioł również maglował polityków i tematy z nimi związane. Jednak nasze ulubione relacje, to te z rezydencji Playboya. Szczerze powiedziawszy – nie wiemy o czym rozmawiają, według nas fonia mogłaby być wyłączona, ale dziennikarskiego polotu nie można jej odmówić.

Wracając do tego co powierzchowne – Kaki to utytułowana modelka. Na swoim koncie ma kilka tytułów miss. Pojawiała się też na kilkunastu okładkach najbardziej znanych magazynów męskich na świecie, w niezliczonych projektach modowych, a także charytatywnych. Pomaga w zbiórkach dla rodzin weteranów wojennych i wspiera organizacje broniące praw zwierząt.

Jak bardzo wzrosłyby słupki oglądalności programów publicystycznych i debat politycznych w Polsce, gdybyśmy mieli takie prowadzące…Dodał(a): gianni Wtorek 02.10.2012