Kaicyre - najseksowniejsza pielęgniarka

Okrzyknięta ją najseksowniejszą pielęgniarką na świecie. Trudno się z tym nie zgodzić. Kształtne piersi, pełna pupa i ewidentne latynoskie geny, podkreślone przeuroczym uśmiechem każą nam zazdrościć Amerykanom ich opieki medycznej.
Kaicyre.jpg

fot.: instagram.com/kaicyre

Nazywa się Kaicyre, a tureckie serwisy przypisują jej nazwisko O`Shea i Kalifornię jako miejsce zamieszkania. Na pewno wiemy, że jest okrutnie gorącą laską o pięknych, pełnych kształtach. Nie tylko buzia wskazuje zatem na latynoskie korzenie
Jest wykwalifikowaną pielęgniarką na oddziale intensywnej opieki medycznej. Zajmuje się nagłymi przypadkami, przywożonymi najczęściej z wypadków. Przyznaje, że praca jest ciężka, tym bardziej na nocne zmiany, ale uwielbia pomagać innym i kocha swoją pracę. Oprócz pięknego ciała, piękne wnętrze… Jest regularną dziewczyną, tak jak piękna sprzątaczka Rita Mattos.
No ale umówmy się – 110 000 osób obserwujących ją na Instagramie, gdzie stała się sensacją, nie patrzy raczej na jej stetoskop, a raczej tam, gdzie on spoczywa. Oczywiście Kaicyre mierzy ciśnienie tylko paniom, bo u facetów zawsze wychodzi podwyższone. No i nagle wszyscy wizytujący szpital, w którym ona pracuje, zaczęli przejmować się rakiem jąder i oczekują diagnozy z fachowych rąk. 
Poza tym Kaicyre uwielbia obcisłe kiecki, imprezy i podróże. W Polsce raczej by się nie odnalazła, bo za pensję pielęgniarki mogłaby najwyżej pojechać raz w roku do Dębek i może drugi raz do Szczawnicy. 

Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: instagram.com/kaicyre Poniedziałek 07.09.2015