Julia Rose – piersi na wolności

Julia urodziła się 30 grudnia 1993 roku w Lusace w Zambii. Jest przede wszystkim seksowną modelką, ale także gwiazdą reality show, amatorską aktorką i założycielką magazynu Shagmag.

Julia podobnie jak inne najpiękniejsze dziewczyny świata, ma podwójne obywatelstwo – amerykańskie i zambijskie. Choć o jej rodzinie nie wiadomo zbyt wiele, podobno jej ojciec jest dyplomatą w ONZ. Warto dodać, że nasza piękność studiowała historię dyplomatyczną na Uniwersytet Pensylwanii.

O Julii zrobiło się głośno za sprawą kilku amerykańskich programów telewizyjnych takich jak: Star Trek: Enterprise, Code Monkeys i CSI: NY. Brała też udział w wielu konkursach piękności i pokazach bikini. Była też jedną z ulubionych uczestniczek programu “Are You the One?” emitowanego w MTV. 

O tym, że Julia lubi pokazywać ciało z pewnością świadczy fakt, że została ukarana zakazem stadionowym, przez Major League Baseball, czyli najważniejszą amerykańską ligę baseballu. Podczas rozgrywek odbywających się w Waszyngtonie 27 października piękna modelka postanowiła rozpraszać graczy pokazywaniem nagiego biustu.

ŻADNA INNA ZAWODNICZA TAK CHĘTNIE NIE POKAZUJE SUTKÓW:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 25.05.2020