Julia – piękna pani od piwa

Dwa duże, pełne... kufle. Julia Prokopy to młoda stewardesa, która została dwa lata temu Miss Oktoberfest. Poza złotym trunkiem, lubi też samoloty i facetów z poczuciem humoru.


Julia urodziła się w 1995 roku. Wychowała się w małym niemieckim miasteczku, Erlangen i dalej jest z nim mocno związana. Najwięcej czasu spędza jednak w Monachium, gdzie przede wszystkim imprezuje. Uwielbia spędzać czas ze znajomymi. 

Zdążyła już oblecieć świat jako stewardesa. "Moja praca często nie przypomina pracy. Czuję się jakbym leciała na wakacje" - mówi dziewczyna. Karię modelki zaczęła od sesji zdjęciowych. Potem wzięła udział w Niemieckim Next Top Model. "To były fajne doświadczenia, ale pokazanie się nago to zupełnie co innego. To dopiero ekscytujące!" - wspomina Julia.

W 2016 roku została miss Norymbergii. A w październiku 2018 roku zajęła honorową rolę Playmate niemieckiego Playboya. Niedługo potem, w bawarskim stroju ludowym, czyli białej bluzce, gorsecie i spódnicy okrzyknięta została Miss Piwa w czasie Oktoberfest w Monachium.

Jej wzrost to 173 cm. Pozostałe wymiary: 90-62-90. Poniżej sama zainteresowana.Dodał(a): CKM.PL / instagram.com/julia_prokopy/ Czwartek 23.07.2020