Joy Corrigan – czysta radość patrzenia

Słowo „joy” według słownika języka angielskiego oznacza radość, rozkosz, zachwyt, frajdę. Dokładnie te słowa opisują także odczucia, jakie w nas wzbudza widok Joy Corrigan.
FFN_VEM_CORRIGAN_J_06192016_52097766_midres.jpg

Seksowna Joy Corrigan pojawiła się u nas w serwisie dotychczas tylko jeden raz, za to w nie byle jakim towarzystwie, bo u boku samej Charlotte McKinney. Tym razem przyszła jednak pora na pokazanie Wam kilku solowych zdjęć pięknej Joy, nieprzyćmionych urokiem żadnej innej gwiazdy, dzięki czemu jej uroda może jeszcze bardziej rozkwitnąć.

A zdecydowanie ma tutaj co rozkwitać, bo 21-letnia Joy Corrigan to jedna z najbardziej rozchwytywanych współczesnych modelek. Wystarczy rzucić kilkoma tytułami prestiżowych magazynów, na okładkach których prężyła swoje wdzięki: GQ, Maxim, Marie Claire, FHM. Poza tym Joy brała udział w sesjach promujących stroje kąpielowe największych projektantów na świecie i w reklamach światowych marek pokroju Timeksa czy Fiata.


Jeszcze Wam mało? Jeśli tak to wiedzcie, że Joy występowała również w teledyskach Enrique Iglesjasa i Pitbulla, a także brała udział w kilku telewizyjnych produkcjach. A to wszystko zanim stała się pełnoletnia (w USA to oczywiście 21 lat).

W ostatnim czasie kariera Joy nieco jednak przyhamowała, głównie ze względu na negatywne opinie, pojawiające się na jej temat w mediach. Modelka nie zamierza się jednak poddać i, jak sama stwierdza, krytyka czyni ją jedynie silniejszą.

Miejmy więc nadzieję, że Joy faktycznie się nie podda, bo szkoda by było, gdyby taki talent i przede wszystkim takie kształty się zmarnowały.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Poniedziałek 20.06.2016