Joanna Krupa - Gorąca singielka

To już pewne. Joanna Krupa znowu jest do wzięcia. Podejrzewamy, że na zajęcie miejsca Romaina u jej boku, pojawi się wiele chętnych.

Już kilka tygodni media plotkarskie żywią się informacją o rozwodzie polskiej modelki Joanny Krupy z biznesmenem z Miami Romainem Zago. Podawane są różne powody rozstania. Jedni twierdzą, że wina leży po stronie kobiety, bo za bardzo skupiała się na pracy i nie miała czasu dla męża. Inni natomiast oskarżają mężczyznę, który rzekomo ją zdradził.

Joanna i Romain pobrali się w czerwcu 2013 roku. Ceremonia została pokazana w programie „The Real Housewives of Miami”. Mężczyzna jest o 7 lat starszy od modelki i wcześniej był już żonaty. Jego wybranką była Andrea Gonzales, której z racji rozwodu wypłacił 200 tysięcy dolarów, czyli jakies 776 tysięcy złotych, podarował Lexusa GS300 oraz meble ze wspólnego domu. I to z nią biznesmen miał zdradzić Polkę.

Seksbomba miewa chwile załamania, ale próbuje żyć dalej i nie przejmować się przeszłością. Na Instagrama wrzuca zdjęcia z imprez albo z sesji, pokazując jak sobie radzi i odreagowuje stres związany z rozstaniem. Poza tym podobno zażądała podwyżki za prowadzenie polskiej edycji programu „Top Model”.

Co prawda pojawiły się również doniesienia, że para chce po prostu narobić wokół siebie szumu i po efektownym rozstaniu ma dojść do niesamowitego pojednania. Jaka jest prawda, to się pewnie okaże. Tymczasem mamy niemały powód do świętowania. Jedna z najseksowniejszych Polek jest na razie do wzięcia. Dżoanno, zapraszamy do nas. Pomożemy ci uporać się z żalem i smutkiem.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/joannakrupa/ Środa 10.05.2017