Jessica Sutton - piękna ring girl

Miseczka DD, talia osy, ogień w oku, charakter z pazurem i dojrzałość życiowa. Oto jedna z piękniejszych ring girls na świecie – Jessica Sutton
jessica-sutton.jpg

Jessica Sutton wychowała się w małym miasteczku w New Jersey. Od samego początku była pracowita i interesowała się sportem, co doprowadziło ją do miejsca, w którym znajduje się dziś. A jest jedną z najbardziej popularnych ring girls, czyli dziewczyn, do których wzdycha męska publiczność podczas przerw walk w ringach. Jej specjalizacja to MMA.

JessicaS31aaa.jpg
Do federacji World Series of Fighting, której walki odbywają się w Las Vegas i transmitowane są w telewizji NBC Jessica Sutton trafiła wygrywając casting na ring girl. Jeden z organizatorów wyhaczył ją podczas imprezy w jednym z najbardziej ekskluzywnych klubów nad basenami w stolicy hazardu. Przez 12 tygodni kandydatki zbierały głosy internautów, a zwyciężczyni zdobyła kontrakt z organizacją WSoF.

JessicaS32a.jpg
Kształtne ciało w rozmiarach 86DD-61-89 i naturalny wdzięk zapewniły Jessice kilka sesji kalendarzowych oraz wiele publikacji w męskich magazynach. Jednak nie tylko fizyczność pozwoliła jej rozkoszować się obecną pewną pozycją w modelingu. Na swój sukces ciężko pracowała. Za zarobione pieniądze w charakterze modelki bikini kupiła dwie nieruchomości, które dają jej regularny dochód. To pozwoliło jej wyprowadzić się do Las Vegas, gdzie mogła nadal realizować się przed obiektywami.

JessicaS33aa.jpg
Nie daj się jednak zwieść jej urokowi. Jessica Sutton może wyprowadzić Cię w pole i to dosłownie. Była mistrzynią biegów przełajowych oraz na dystansie 800 i 1600 metrów. Zatem nie spuszczaj jej z oka, bo nim się odwrócisz, ona może być już daleko. Ale czy naprawdę musimy Cię przekonywać żebyś patrzył na Jessikę…?

JS1aaFa.jpg
JessicaS34aaa.jpg
JS2aaaF.jpg
JS3aF.jpg
JS5a (1).jpg
JS6aaa.jpg
Sutton2a.jpg


Dodał(a): pinky / fot.: Brian B. Hayes Poniedziałek 05.05.2014