Jessica Melody – melodia dla oczu

Mężczyźni kochają piękne kobiety i piękne samochody. A jeżeli piękna kobieta w skąpej bieliźnie występuje w towarzystwie pięknego, klasycznego samochodu, to znaczy, że to jest raj.
FFN_melody_052616_bacff_52072271_midres.jpg

Przedstawiamy Wam olśniewającą Jessicę Melody, w towarzystwie nie mniej wspaniałego Maserati Ghibli z 1969. Aż nie wiemy na którym z tej dwójki się bardziej skupić, bo nasz rozbiegany wzrok próbuje patrzeć jednocześnie na modelkę i na furę.

Dobra, mimo że kochamy samochody, to jednak na pierwszym miejscu w naszych sercach zawsze będą kobiety, więc też o seksownej postaci modelki co nieco Wam napiszemy.Jessica Melody to równie piękna, co utalentowana dziewczyna. Nie dość, że jest posiadaczką tytułu „Tropikalnej Piękności” („Tropic Beauty”) i nie raz pojawiała się na okładkach takich prestiżowych magazynów jak FHM, to dodatkowo jest też zawodową DJ-ką i piosenkarką. Naszym zdaniem – jedną z najseksowniejszych DJ-ek.

Piękne, dorodne piersi, wąska talia, zgrabny tyłeczek i słodka twarza to atuty, którymi ta dziewczyna potrafi kusić jak mało kto. Do tej pory Jessica występowała dwukrotnie w sesjach dla 138Water i obie te sesje miały miejsce na plaży, gdzie modelka odziana w skąpe bikini prężyła się na piasku.

Tym razem jednak producent wody postanowił zmienić nieco scenerię, a Jessica w seksownej bieliźnie, wysokich butach i płaszczu, wygina swe ciało przy srebrnym Maserati, na placu przed willą.

Nam ta wersja Jessiki zdecydowanie bardziej odpowiada. Spójrzcie na te zdjęcia i przekonajcie się, czy Wam również!ZOBACZ TAKŻE: 

Lamborghini czy Ferrari? Problemy współczesnego świata...

Opublikowany przez Esquire Polska na 25 maja 2016
Dodał(a): Tomek Makowski Środa 25.05.2016