Jenna Jenovich – seksowna na sto procent

Jenna urodziła się 10 kwietnia 1987 roku w Belgradzie w Serbii. Ta seksowna kobieta ozdobiła okładkę Maxima i pojawiała się w takich magazynach jak GQ, Esquire i Sports Illustrated. Z kolei FHM Turkey nazwał ją jedną z „100 najseksowniejszych kobiet na świecie”.

Serbska piękność ma też trzy młodsze siostry, które z pewnością mogą konkurować urodą z pierworodną. W 1993 roku z całą rodziną przeprowadziła się do naszych zachodnich sąsiadów. W Niemczech jednak długo nie zagościła, bo w 1999 roku wyemigrowała do USA.

Jenna zaczęła brać udział w sesjach modelingowych, gdy miała zaledwie 14 lat. Co ciekawe, została zauważona na weselu przez łowcę talentów. Od tego czasu pojawiła się w wielu światowych magazynach, a także w naszym rodzimym CKM.

Gorąca Serbka z pewnością na wyjątkowe poczucie humoru. Może świadczyć o tym sposób, w jaki sama siebie opisuje: Jestem zwyczajną serbską modelką z sąsiedztwa, praktykującą żartownisią, sportowym świrem, modowym ćpunem, filmowym nałogowcem i muzycznym maniakiem”.

Zobacz jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie:Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 08.06.2020