Jena Frumes – egzotyczna i soczysta jak mango

Ta dziewczyna jest zakręcona równie mocno, co jej gęste loki. Przy niej nigdy byś się nie nudził, bo wszędzie gdzie się zjawia, przynosi ze sobą uśmiech, który powala na kolana.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Golden hour✨

Post udostępniony przez JENA (@jenafrumes)


Jena urodziła się 21 września 1993 roku w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się i wychowała w Union Beach w New Jersey, a później uczęszczała do North Carolina Central University w Durham. Po ukończeniu szkoły przeniosła się do Los Angeles w Kalifornii.

Swoją niebywałą urodę zawdzięcza mieszance pochodzenia afrykańskiego, francuskiego i rdzennego amerykańskiego. Pierwszy wielki przełom w jej karierze nastąpił, gdy wystąpiła w popularnym programie telewizyjnym Wild N 'Out w MTV, prowadzonym przez Nicka Cannona amerykańskiego rapera, aktora i komika.

Jej urok osobisty, smukłe ciało i piękna ciemna karnacja sprawiały, że tłumy zaczęły obserwować jej konto na Instagramie. Jena świetnie to wykorzystała, wspinając się po kolejnych szczeblach kariery.

Ta początkująca aktorka zagrała główną rolę w filmie krótkometrażowym Mango & Guava. Jest to dramat sportowy opowiadający o utalentowanej biegaczce o imieniu Mango rozczarowanej miłością.

Jeżeli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen, to ta egzotyczna ślicznotka przypadnie ci do gustu. Uwielbia międzygalaktyczną serię do takiego stopnia, że swojego psa nazwała Yoda. Widać, że woli stać po jasnej stronie mocy.

Zobacz galerię: 


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 21.09.2020