Jayra Brooke – wyzywająca patriotka

Zmiany pogody mogą wpływać na obniżenie ciśnienia. Jeżeli potrzebujesz porządnego kopa, zapomnij o jakiejś tam kawie czy energetykach. Ta dziewczyna na pewno postawi cię do pionu.

Jayra pochodzi z USA i jak sama przyznaje, jest dumną patriotką. Nigdy nie opuściła żadnych wyborów i zachęca wszystkich swoich fanów do uczestniczenia w głosowaniu. Prawdopodobnie tak zawzięcie angażuje się w politykę, bo w młodości marzyła o tym, żeby zostać panią prezydent.

Gdy chodziła do szkoły, zawsze była przewodniczącą klasy, a koledzy słuchali się jej bardziej nawet od nauczycielki od matmy. Tak jej zostało do dziś. Czego by nie powiedziała lub o co by nie poprosiła facetów wokół, zawsze spełniają jej zachcianki. A ma ich sporo. Najczęściej są to kolejne wyzywające sesje zdjęciowe.

Niestety kariera polityczna nie była jej pisana. Z drugiej strony nas to cieszy, bo możemy podziwiać jej seksowne ciało na Instagramie. Natomiast gdyby rzeczywiście została panią prezydent, nie tylko Ameryka byłaby znów wielka.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 14.10.2020