Jayde Nicole - Kanada da się lubić

Mimo ,że ma 28 lat, to wciąż wygląda jak skromna 18-latka. A za sobą ma już rozkładówki w Playboyu, wiele sesji w bieliźnie, bikini i jej kształty świadczą o tym, że jest dojrzałą kobietą.
jayde-nicole.jpg

Jayde Nicole to kanadyjska modelka. Wygląda jak typowa dziewczyna z sąsiedztwa i chyba to pozwalało jej przebijać się do męskich magazynów i ich serc. W styczniu 2007 została Playmate Miesiąca, a w 2008 okrzyknięto ją Playmate Roku. Za te tytuły powinna podziękować mamie, która wręczyła jej magazyn Hugh Hefnera i namówiła do zgłoszenia się do imperium Królika.


A przygodę z modelingiem zaczęła już w wieku 5 lat. Po kolejnych 6 miała przerwę, ale gdy skończyła 15 rok życia, wypatrzył ją łowca talentów i od tamtej pory całe jej życie oświetlane było blaskiem fleszy studyjnych. Z czasem dostawała nowe oferty, a gdy już dojrzała, fotografowie zobaczyli w niej piękną kobietę i jej zdjęcia pojawiały się w magazynach motoryzacyjnych, tatuatorskich no i rzecz jasna – męskich.


Dziś Jayde Nicole skupia się na zdrowym życiu i fitnessie. Swoim nazwiskiem promuje odżywki i programy ćwiczeniowe. W wolnych chwilach walczy o to, by psiakom nie działa się krzywda i działa na rzecz chorych dzieci. Jest też weganką, ale jej wymiary (86-61-89 z miseczką C) rekompensują nam tę fanaberię…


Dodał(a): pinky / fot.: iinstagram.com/jaydenicole Czwartek 30.10.2014