Jayde i Brittany - którą wybierasz?

Ok, do wyboru masz dwie panie – półblondynkę o pełnych kształtach i szczuplejszą brunetkę. Pierwsza pisze scenariusze i gra w filmach, druga była Króliczkiem Playboya. Zobacz galerię i dokonaj wyboru.
littleton nicole.jpg

Sonda

Jayde czy Brittany

Obie panie przyłapał paparazzi na plaży w Cancun w Meksyku. Dziewczyny bez obfitego makijażu, bez ułożonych przez profesjonalistów włosów i bez retuszu twarzy uchwycono na tych oto zdjęciach. Skoro już są tak mocno naturalne, pytamy: czy dziewczyny nadal są dla Was atrakcyjne, a jeśli tak, to która bardziej przypadła Wam do gustu?

Jayden Nicole (brunetka) kiedyś była Playmate Roku. Dziś opisuje siebie jako podróżniczkę, miłośniczkę zwierząt, fit laskę i wegankę. 30-letnia kanadyjska modelka w branży jest już od 5 roku życia, a namówiła ją do tego mama. Tak jak zresztą do pozowania dla Playboya. Z wymiarami86-61-89 (miseczka C) nadaje się do tego idealnie.

Z kolei Brittany Littleton (trochę blond) to pisarka, scenarzystka, modelka i aktorka – tak przynajmniej reklamuje się sama. Również weganka i - jak Jayden – aktywistka. Często razem biorą udział w akcjach w obronie zwierząt lub sprzątają plaże, na których się opalają. 25-letnia dziewczyna ma wymiary to 91-66-99 (miseczka D).


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Piątek 26.02.2016