Jasmine Adams - hip hopowa laska

Krągłości Jasmine Adams powodują podwyższone ciśnienie, deszcz meteorytów, zakwitanie jabłoni i spadek inflacji. Ta laska o wymiarach 86DD-56-94 zaczarowała nas od pierwszego rozbujania pośladków
jasmine adams

fot.: Gorgeous Magazine

Jasmine Adams to 23-letnia czekoladka z Luizjany, a konkretnie z uroczego miasteczka Thibodaux. Od kilku lat zachwyca panów interesujących się rapem, koszykówką, modą uliczną i właściwie wszystkich skupionych wokół kultury hip hopowej. Ale oczywiście jej wizerunek nie jest zastrzeżony dla oczu konkretnej grupy, ale w tych kręgach znana jest najbardziej.Na swoim koncie ma kilka występów w teledyskach, choć były to epizody sprzed kilku lat. Ostatnio skupia się na pozowaniu i zaczyna pokrywać coraz więcej okładek pism, nie tylko dla panów. Chciałaby w przyszłości być związana z radiem lub telewizją, ale pociąga ją też aktorstwo. Wzoruje się na uroczej Halle Berry, więc i jej gust nam się podoba.


Ta dziewczyna w pełni akceptuje swoje ciało, bo i ciężko na nie pracuje. Ćwiczy 2 – 3 razy w tygodniu, nie oszczędzając się przy tym. Jasmine Adams od kandydata na swojego faceta również wymaga pracy nad swoim ciałem. Prócz tego, amant powinien być mądry, ambitny, zaradny, zabawny, ale i skromny. Jeśli popełniasz na każdym kroku faux pas lub najpierw mówisz, później myślisz, lepiej nie zbliżaj się do niej. Usiądź wygodnie i obejrzyj jej zdjęcia i wideo zakulisowe do sesji.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg

Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/jazzybaby03 Wtorek 11.02.2014