Jasmin Walia - zawód: gwiazda reality shows

Śliczna Brytyjka o indyjskich korzeniach pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie zgrabną pupą i jej gwiazda od razu rozbłysnęła nieco jaśniej. Nie znaliśmy jej wcześniej, ale skutecznie skupiła naszą uwagę na swoim profilu…
jasmin-walia.jpg

W produkcjach telewizyjnych nie ma głupszych i bardziej płytkich formatów niż brytyjskie reality shows. No może poza polskimi: „Rolnik szuka żony” czy „Kto poślubi mojego syna?”. Mieliśmy próbkę tej mielizny mentalnej, gdy w naszej telewizji zagościł „Warsaw Shore”. Jednak sam program to jedno. Drugą istotną sprawą jest uwielbienie dla występujących tam ludzi. Tego nigdy nie zrozumiemy i stawiamy sympatię do tych „bohaterów” na równi z uznawaniem mchu jako bytu absolutnego.

Gdyby jednak pokusić się o znalezienie pozytywów tego jarmarku próżności, to mocną stroną mogą być dziewczyny tam występujące. Oczywiście nie wszystkie. Ale Jasmin Walia jest perełką wśród obsady brytyjskich reality shows.Oryginalną urodę zawdzięcza indyjskim korzeniom, choć urodziła się w Essex, w Anglii. Ma 25 lat i gdy pytają ją o zawód, odpiera: gwiazda reality show. W zeszłym roku, gdy próbowała swoich sił w brytyjskim X-Factorze, dodała jeszcze, że pracuje na pół etatu w banku. Niestety w talent show nie ma tyle szczęścia co w reality show. A właściwie talentu, bo ten jurorzy ocenili na marny.

Dziewczyna nie załamuje się i publikuje swoje nagrania na YouTubie, ale widać, że nie posłuchała rad jednej z jurorek X-Factora i nie wzięła lekcji śpiewu.  Na szczęście wrzuca też twórczość bezdźwięczną na Instagram.

Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: instagram.com/jasminwalia Poniedziałek 16.11.2015