Jami-Lee Boyle – seksowna chłopczyca

Olśniewająca modelka przyznaje, że w dzieciństwie była chłopczycą, która uwielbiała słuchać Eminema i wdziała swoją przyszłość na hip-hopowej scenie.

Jami-Lee najseksowniejsza czuje się tuż po kąpieli, kiedy jest ubrana w nową sukienkę i gotowa na wieczorne wyjście. Za swój największy atut uważa wyluzowane podejście do życia. Jak sama przyznaje, zanim dobrze nie pozna ludzi dookoła siebie, bywa nieśmiała. Z całą pewnością można stwierdzić, że nie widać tego przed obiektywem.

ZOBACZ TAKŻE: KATIE BELL - AMERYKA WYZWOLONA

Jej typowy dzień pracy to poranna pobudka i casting lub sesja zdjęciowa. Jeśli ma wolne, uwielbia cały dzień spędzać w łóżku, a wieczorem obejrzeć ulubiony serial lub wyjść na kolację ze znajomymi. 

Jami-Lee twierdzi, że jej wymarzony facet nie musi wyglądać jak model Calvina Kleina, ale brak poczucia humoru dyskwalifikuje każdego, kto chciałby się z nią umówić. Na idealnej randce liczy się dla niej towarzystwo, więc jedzenie na wynos i film to dla Jami-Lee propozycja idealna. Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Wtorek 07.07.2020