Irina Shayk prywatnie

28-letnia modelka jest jedną z najpiękniejszych kobiet na Ziemi, ale mimo to nie jest odklejona od rzeczywistości i nie zadziera nosa zbyt wysoko. Jej `szarą` codzienność podglądać możesz na instagramie
irina-shayk-otw.jpg

Irina Shayk oprócz tego, że jest najbardziej znaną WAG na świecie (tworzy uroczą parę ze ślicznym Cristiano Ronaldo), chodzi po wybiegach w ciuchach najznamienitszych projektantów, w najlepszych magazynach publikowane są jej zdjęcia w najbardziej ekskluzywnej bieliźnie i w najbardziej seksownych kostiumach kąpielowych.

Do tego jest najpiękniejszym towarem eksportowym Rosji, a podczas Igrzysk w Soczi wprowadzała reprezentację Federacji Rosyjskiej podczas ceremonii otwarcia. Swoich krajan Irina Shayk zagrzewała także zdjęciem topless na instagramie. Mówiono o niej głośno również przy okazji gali rozdania Oscarów 2014 i imprezie Vanity Fair ze względu na jej kreację.


Jej życie codzienne możemy obserwować w serwisach społecznościowych – choćby na wspomnianym instagramie – i zobaczyć, że jest całkiem normalną dziewczyną, znajdującą się w całkiem normalnych sytuacjach. Może tylko okoliczności przyrody się różnią, bo foty naszych koleżanek z wczasów w Egipcie wypadają blado przy jej oszałamiających zdjęciach z najpiękniejszych plenerów świata.
Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/irinashayk Wtorek 04.03.2014