Insta naga joga

Naga joga na Instagramie? Co na to admini? Nic. Bo 25-letnia dziewczyna wie, jak zagrać cieniami, by jej zdjęcia zgodne były z regulaminem serwisu. Jednocześnie pobudza nimi wyobraźnię i rozpala naszą ciekawość.


Nude Yoga Girl podsyca ją tym, że nie pokazuje wprost swojej twarzy. Możemy ją sobie poskładać z kawałków odsłoniętych na poszczególnych zdjęciach. A do tego ta gra cieni! Dziewczyna wie, co robi, w końcu sama jest fotografką, a wszystkie prace na jej profilu to autoportrety.

Dzięki jodze, właścicielka konta nude_yogagirl zaakceptowała siebie, a przede wszystkim swoje ciało. My też je zdecydowanie akceptujemy, bo dziewczyna dba o nie i śmiało może się chwalić swoją formą. Trzyma się diety, ale jeśli ma ochotę na czekoladę, to nie odmawia sobie jej. Skupia się jednak przede wszystkim na wewnętrznym poczuciu piękna.Fotografie utrzymuje w stylistyce czarno – białej ze względu na minimalizm. Również ze względu na to, że w cieniach łatwiej ukryć części intymne. Nagość w monochromatycznym ujęciu jest również bardziej artystyczna, a mniej agresywna, dodaje joginka.

Konto na Instagramie jest jej formą ekspresji zarówno w kwestii fotografii jak i jogi. Lubi też dzieli się swoimi wskazówkami i poradami na temat szczęścia i zdrowego życia. Dlatego większość zdjęć na jej profilu ma inspirujący podpis lub dopisaną ciekawą historię.Odnotujmy – dziś ma 40 000 obserwujących ją osób na swoim profilu. Przy pierwszym milionie, co zapewne zdarzy się wkrótce, przypomnimy Wam o 25-letniej ekshibicjonistce. Bo my będziemy przypominać sobie o niej codziennie, przeglądając Instagram.Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/nude_yogagirl Czwartek 10.12.2015