Iga - najpiękniejsza rakieta świata [CKMInstaPolki]

Lokalne media piszą, że Iga mogłaby zostać polską miss tenisa. Z całym szacunkiem do koleżanek i kolegów po fachu, ale znamy się trochę lepiej na kobiecym pięknie i nie boimy się okazywać naszych uczuć wobec naszych krajanek ani nazywać wprost tego, co widzimy. A widzimy tu zdecydowanie ligę światową!

Iga Odrzywołek 22 lata skończy na początku kwietnia, a już jest na językach polskich internautów. Zanim przejdziemy do tego, co każdy dostrzega na pierwszy rzut oka, skupmy się na jej osiągnięciach, bo to jest ciekawe tło do zaprezentowania sylwetki tej zjawiskowej dziewczyny.

Iga mimo młodego wieku ma już na swoim koncie 22 medale mistrzostw Polski, z czego 4 ustrzeliła w ubiegłym roku i jak mówi w jednym z wywiadów – swego czasu zdobywała wszystkie nagrody, które były w zasięgu jej rakiety. Tenisistka Górnika Bytom reprezentowała także nasz kraj w Drużynowych Mistrzostwach Europy.

Gra od 5. roku życia, a obecnie skupia się na trenowaniu innych. Do tego studiuje fizjoterapię i jest specjalistką w układaniu planów żywieniowych. To wszystko daje kompleksową opiekę ze strony Igi. I nie chodzi jedynie o tenis, bo ta zawodniczka i modelka w jednym chce również być trenerem personalnym. Świetne przygotowanie merytoryczne i referencje w postaci świetnego ciała na pewno zapewnią jej zajęcie na długo.

Mimo że pozuje i zajmuje się modelingiem, nie chce być kolejną „celebrytką, modeleczką albo ring girl” – jak przekonuje w wywiadzie dla Dziennika Zachodniego. Miała propozycje trzymania tabliczek z numerami rund, występowania w telewizji internetowej, jednak konsekwentnie odmawia, bo chce skupić się na rozwoju zawodowym.

Przepiękna dziewczyna i przepiękny porządek w głowie. Mamy nadzieję, że kiedyś zmieni zdanie odnośnie występów poza kortem, bo można to robić niezależnie od pracy zawodowej. A może mielibyśmy dla Igi propozycję...

Iga na Instagramie

InstaPolki to cykl autorskich materiałów, w którym promujemy najpiękniejsze polskie dziewczyny z Instagrama. Jeśli chcesz, żebyśmy napisali o Tobie, otaguj swoje zdjęcie #ckminstapolki lub oznacz nas na swoim zdjęciu www.instagram.com/ckm_instapolki.
Dodał(a): Jasiek / fot.: instagram.com/_igielka_ Środa 15.02.2017