I Wasza, i nasza faworytka

Przecudna Brazylijka zakręciła i nami (liczba materiałów o niej), i Wami (jej galerie zdobywają największą liczbą „like`ów”). Dlatego jak tylko pojawiają się nowe sesje seksownej Kat Torres, spieszymy z ich publikacją. Smacznego!
kat-torres.jpg

Kat Torres nie pozwala o sobie zapomnieć. Chociaż gdybyśmy nawet nie słyszeli o niej nic nowego, to wyniki wyszukiwania jej imienia i nazwiska mamy ustawione jako strony startowe na naszych komputerach.

Kat Torres to 23-letnia Brazylijka o boskich wymiarach 86-58-86. Świetnie wygląda bez make upu i nie wstydzi się tego pokazywać na swoim Instagramie. Do tego jest bystra i woli inteligentnych facetów ponad wymuskanych mięśniaków.

Przed obiektywem występuje „od zawsze”. Zaczęła w wieku 7 lat, a gdy miała 14, modelingiem zajęła się zawodowo. Teraz chce występować przed obiektywem kamery. Stąd jej nauka aktorstwa. Lekcje pobiera u znanej nauczycielki, która szkoliła m.in. Nicole Kidman czy Juliette Binoche.

Póki nie zobaczymy jej w jakiejś krótkometrażowej produkcji, musimy nacieszyć się tymi migawkami z sesji reklamowej.Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Czwartek 07.01.2016