Hope Howard – seksowna mechanik myśliwców

Ta dziewczyna chyba spadła nam z nieba. I to całkiem dosłownie, bo poza tym, że jest seksowną modelką w przeszłości grzebała w silnikach myśliwców bojowych amerykańskiej armii. Wyobrażacie to sobie?

Mały eksperyment myślowy. Wyobraźcie sobie, że jesteście elitarnymi pilotami amerykańskich sił powietrznych i przygotowujecie się do ważnego lotu. Idziecie po płycie lotniska do swojego myśliwca, a tam w jego okolicach kręci się Hope Howard, czyli najseksowniejsza pani mechanik, jaką widzieliście w życiu. I co, moglibyście się skupić później na locie?

Nie wydaje nam się. Tak samo jak nie wydaje nam się, by którykolwiek z amerykańskich pilotów mógł się skupić po tym, jak zobaczył seksowną Hope. Aż dziwne, że nigdy nie słyszeliśmy o masowych rozbiciach amerykańskich samolotów bojowych, bo tutaj mielibyśmy do czynienia z potencjalną winowajczynią tych katastrof.

Niemniej, seksowna Hope karierę w wojsku ma już za sobą. Teraz zajęła się modelingiem i swoją rodziną. W drodze jest jej pierwsze dziecko, co już niedługo uczyni z niej seksowną mamuśkę, MILF-a, czy jak ostatnio stało się modne – WHIP-a. Zobaczcie więc kilka seksownych fotek Hope. Mamy nadzieję, że się wam spodobają.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockinstagram.com/hopeisabelhoward/ Czwartek 14.09.2017