Hipnotyzująca Jessa Hinton

Ta kobieta to chodząca hipnoza. Gdy spojrzysz w jej oczy – wkręcisz się. Gdy zerkniesz na jej usta – wsiąkniesz. Gdy zaś spojrzysz na jej boskie piersi – nigdy nie wyrwiesz się już spod jej uroku.

Nie jesteśmy pewni jak Wy, ale my uwielbiamy dojrzałe i seksowne kobiety. Przypuszczamy jednak, że Wy również, stąd też mamy dla Was kolejną seksowną pumę (ang. cougar), jaką jest Jessa Hinton.

Naprawdę nazywa się Jessica Lynn Hinton i urodziła się w 1984 roku, a więc obecnie ma 32 lata. Co prawda nie jest to jakiś specjalnie wysoki wiek, niemniej jednak Jessa do młódek też już nie należy, a mimo wszystko jej idealne ciało wprost olśniewa. Jej wymiary to 86-64-89 przy miseczce D, co sprawia, że jej piersi są tak soczyste niczym dwa wielkie arbuzy w lecie, a tyłeczek krągły i jędrny. Owo boskie ciało, Jessa zawdzięcza zaś swoim pasjom – od dzieciństwa trenowała bowiem taniec, cheerleading i gimnastykę.

Nic więc dziwnego, że swoimi boskimi kształtami zawróciła w głowie samemu Hugh Hefnerowi. Nie dziwimy się też, że ten playboy nad playboyami oddał jej rozkładówkę i tytułową stronę swojego magazynu, czyniąc ją Playmate lipca 2011. Nie dziwimy się tym bardziej, że, jak Jessa sama przyznaje, jest, i zawsze będzie, biseksualna i w łóżku czuje się dobrze zarówno z facetami jak i z kobietami.

To wszystko czyni ją wprost idealną kandydatką na Playmate i przy okazji na jedną z naszych ulubionych modelek, a gdy sami obejrzycie jej fotki, to zgodzicie się z nami w stu procentach.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 27.09.2016