Hannah Palmer – księżniczka jak z Disneya

Za małolata podobały ci się księżniczki Disneya? Przy tej ślicznotce spod znaku byka czułbyś się jak książę na dzikim rumaku, bo mogłaby nie wychodzić z Disneylandu. Uwielbia ekstremalną zabawę, a my wielbimy jej cudowne ciało.

Hania – tak po rodzimemu – urodziła się 18 maja 1998 roku i pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Dorastała w Arizonie, gdzie uczęszczała do „Prescott High School”. Po ukończeniu studiów poszła na „University of Arizona”. Chodziła także do szkoły kosmetycznej o nazwie „Penrose Academy” w Phoenix w Arizonie. Właśnie wtedy zakochała się w świecie modelek i zdecydowała, że musi go podbić.

Zaczęła przyciągać mocniejszą uwagę po wzięciu udziału w konkursie dla dziewczyn z okładki „Maxima”. Mimo że nie wygrała, ostatecznie wyszła na tym lepiej niż pozostałe dziewczyny, a jej udział uczynił ją popularną. Po tym jej Instagram wystrzelił w górę. Podobnie będzie z tobą, gdy zobaczysz jej galerię.

Obecnie współpracuje z różnymi modowymi markami, w tym projektującymi seksowną bieliznę i skąpe bikini, w których Hannah wygląda fenomenalnie.

Nasza księżniczka uwielbia dobrą zabawę. Kiedyś zdradziła swoim fanom, że jej ulubione miejsce na Ziemi to Disneyland i festiwal Coachella. Hannah pracuje także nad organizacją non-profil, która zajmuje się pomocą bezdomnym kobietom. Trzeba przyznać, że pod dużym biustem kryje się jeszcze większe serce. 

Na końcu galerii miła niespodzianka od Hani:Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 25.11.2022