Gorąca modelka - Chantel Zales

Ta dziewczyna to spełnienie marzeń każdego mężczyzny. Duży biust, pełne usta, wyrobione ciało i blond włosy. Nic więc dziwnego, że pokochały ją miliony.


Chantel Zales należy do tego typu kobiet, od których nie można oderwać wzroku. I nie chodzi tutaj tylko o to, że nosi miseczkę DD. A skoro już przy tym jesteśmy to pojawiła się w filmie „Pirania 3DD”. Jeśli widzieliście ten horror komediowy, a jej nie pamiętacie to i tak pewnie jesteście sobie w stanie wyobrazić jak potraktowały ją krwiożercze ryby.

Osobiście obeszlibyśmy się z nią w o wiele łagodniejszy sposób, bo przecież wygląda na taką delikatną i kruchą. I nie można zaprzeczyć, że jej miejsce jest przed obiektywem. Kamery czy aparatu – bez różnicy. Te usta, ten biust, to wszystko… A do tego doskonale wie jak powinna się zachowywać w blasku fleszy.  

Urodziła się w miasteczku Albuquerque w stanie Nowy Meksyk, a w jej żyłach płynie krew mieszkańców Meksyku i Kostaryki. W skrócie: jest naprawdę gorąca. A jakby tego było mało, zdaje się kobietą idealną. Bo zanim trafiła do świata modellingu pływała i grała w piłkę nożną, przez co jej ciało jest bardzo dobrze wyrobione. Nie skupiała się jednak tylko na rozwoju fizycznym, ale również talentów. Grała na saksofonie i skrzypcach. Czyli wie co robić z ustami i z kijkiem, znaczy smyczkiem.

Od tamtej pory minęło trochę czasu. Teraz ma ponad 4 miliony fanów na Instagramie, pojawiała się na okładkach słynnych magazynów i występowała w reklamach. Zobaczcie tylko jak pięknie eksponuje swoje wdzięki.
Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.instagram.com/chantelzales/ Środa 01.02.2017