Gorąca blogerka - Cassandra Dawn

Mieszka i pracuje w Los Angeles. Tam przelewa swój blask na bilboardy i okładki magazynów dla mężczyzn, często pozując w skąpych strojach. Cassandra Dawn skradła nasze serca i dała podpowiedź jak można ją poderwać.

Cassandra Dawn ma 27 lat, z tego przez 12 zdobywała doświadczenie w branży modellingowej, w której pracuje od 15 roku życia. Została więc dostrzeżona bardzo wcześnie. Od tamtej pory jej kariera rozbiega się w różnych kierunkach.

Sama nie jest jeszcze zdecydowana co chciałaby robić w życiu. Próbowała swoich sił w przemyśle muzycznym i jest zainteresowana psychologią. Uwielbia również podróżować, gra na gitarze i podpowiada innym kobietom co powinny na siebie włożyć.

Dziewczyny często pytały ją skąd bierze swoje stylowe pomysły, jeśli chodzi o ubrania. Zamiast odpowiadać wszystkim razem bądź każdej z osobna, założyła bloga modowego, gdzie dzieli się swoimi zainteresowaniami z resztą świata.

Ale nie tylko kobiety mogą korzystać z jej rad. W jednym z wywiadów swoją wiedzą postanowiła podzielić się z mężczyznami. Stwierdziła, że panowie powinni nosić neutralne kolory i ubrania dopasowane do ich budowy ciała. Dzięki Cassandra, sami byśmy na to nie wpadli.


Można więc odnieść wrażenie, że nie ma specjalnych wymagań co do mężczyzny. Sama określa siebie prostą dziewczyną i wszelkie usilne starania ze strony płci przeciwnej uznaje za sposób na przeprosiny.

Swoją idealną randkę opisuje następująco: facet gotuje dla niej kolację, robi jej masaż i razem piją wino. W grę wchodzi jeszcze wspólne oglądanie filmu. Niby niewiele, a jednak trzeba się postarać.

Dla niej jednak bylibyśmy gotowi pobierać nauki u samego Gordona Ramseya, byleby sprostać jej oczekiwaniom.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/cassandradawnxo/ Środa 08.03.2017