Fit blondynka z Bułgarii - Yanita Yancheva

Ona da ci powód, abyś poszedł na siłownię. Jej postawa jest inspirująca, a zdjęcia... cóż. Pokazują niemal wszystko. Yanita Yancheva jest żywym dowodem na to, że ciężka praca się opłaca.


Ciało Yanity Yanchevy to efekt dyscypliny, katorżniczych ćwiczeń i przestrzegania odpowiedniej diety. Wyrzeczenia i ciężka praca bardzo się opłaciły. W rodzinnym kraju ma status gwiazdy, a dzięki filmikom ze swoimi treningami na YouTube inspiruje kobiety na całym świecie.

Urodziła się w Bułgarii i w lutym 2017 roku stuknęła jej trzydziestka. Już od najmłodszych lat była bardzo aktywna. Pływała, grała w piłkę nożną i tenisa. Wtedy siłownia jeszcze jej nie interesowała, bo skupiała się na nauce.

Podczas studiów postanowiła wziąć udział w programie telewizyjnym. Bułgarskiej wersji amerykańskiego reality show „Survivor”. W wieku zaledwie 21 lat pojawiła się na ekranach, a jej kariera nabrała tempa.

Format programu wymagał, aby schudła trzy kilogramy, co też zrobiła. Dotarła do finału, ale przegrała. Chociaż nie zajęła pierwszego miejsca zyskała status krajowej celebrytki.

Wymóg dotyczący wagi był dla niej zbawienny. Stwierdziła, że lubi swoją nową, smukłą sylwetkę i zaczęła regularnie ćwiczyć. Aktywna była również w mediach społecznościowych i internauci szybko zwrócili na nią uwagę.

I bardzo dobrze. Szkoda byłoby, gdybyśmy przypadkiem przegapili te idealne, wysportowane i zadbane kształty. Na swoim koncie na Instagramie Yanita często pokazuje się w strojach kąpielowych, eksponując niewątpliwe wdzięki.

Prócz tego próbuje inspirować fanów, aby gonili za marzeniami i dbali o swoje ciało. Musimy przyznać, że niemal jej posłuchaliśmy i wyszliśmy zza biurek, celem udania się na siłownię. Doszliśmy do automatu z batonami na końcu redakcyjnego korytarza.

Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.instagram.com/yanitayancheva/ Piątek 10.03.2017