Figlarne aniołki Victoria’s Secret

Przyzwyczajeni jesteśmy do oglądania aniołków Victoria’s Secret na wybiegu, podczas kolejnych pokazów seksownej bielizny. Tym razem jednak przedstawiamy Wam dwie modelki VS w nieco innym otoczeniu – na meksykańskiej plaży w Cancun. Na szczęście również w samej bieliźnie.
FFN_CAL_Windsor_Hilbert_EXC_031216_51994613.jpg

Te dwie seksowne panie to Devon Windsor oraz Rachel Hilbert, które nawet podczas wakacji zdają się nie zapominać o noszeniu swoich uniformów służbowych. Oczywiście mamy tu na myśli seksowną bieliznę, którą na co dzień oba aniołki zakładają na pokazach mody Victoria’s Secret.

Poza pracą dla VS, obie dziewczyny bardzo często pojawiają się na okładkach prestiżowych magazynów, takich jak Vogue, Elle czy Cosmopolitan. W wolnym czasie obie lubią uprawiać różne sporty, w tym jogę, taniec, czy nawet (to tylko w przypadku Rachel) boks!

Słowem, żadna z nich nie lubi się nudzić, co zresztą widać po zdjęciach, które dziś dla Was mamy. Dziewczyny zamiast wygrzewać się na słońcu, znacznie bardziej wolą ganiać się po plaży w bikini i pozować do zdjęć, które fani chcą im pstrykać. Zobaczcie sami!Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 01.04.2016