Fighterka MMA w Sports Illustrated

To kolejna laska o polskich korzeniach w katalogu Sports Illustrated Swimsuit Issue 2015. Pierwsza i niepokonana mistrzyni UFC wagi koguciej - Ronda Rousey. Jak sama przyznała na twitterze – jest w połowie Wenezuelką, w ćwierci Polką i w ćwierci Angielką.
ronda-rousey-si-2015.jpg

Ronda Rousey to 28-letnia zawodniczka MMA, która ma świetny rekord 10 zwycięskich na 10 stoczonych walk, w tym 4 w UFC i 4 w Strikeforce. Swój ostatni pojedynek z Alexis Davis skończyła w spektakularnym stylu już po 15 sekundach od gongu! Postawiła na MMA, bo nie chciała mieć regularnej, nudnej pracy do końca życia. Ronda Rousey tym razem prezentuje swoją atletyczną sylwetkę w bikini i topless.



Jej stylem źródłowym jest dudo. W tej dyscyplinie zdobyła wicemistrzostwo świata w 2007 roku i brąz na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku. W zawodowym MMA walczy od 2010 roku, po tym jak w walkach amatorskich stłukła na kwaśne jabłko trzy pierwsze swoje przeciwniczki. Dwa profesjonalne pojedynki zakończyła w ekspresowym tempie i tak zainteresował się nią Strikeforce. Po zamknięciu tej federacji, przeszła do UFC. Tam rządzi niepodzielnie od dwóch lat.

Poza ringiem występuje w filmach. W ubiegłym roku pojawiła się w produkcji „Niezniszczalni 3”, w 2015 można ją zobaczyć w obrazach „Szybcy i wściekli 7” oraz „Ekipa”.

Czy atletyczna sylwetka Rondy Rousey trafia w Waszą estetykę? Śmiało możecie napisać, obstawiamy, że mimo swojej polskiej ćwiartki, fightera nie zna naszego języka.








Dodał(a): gianni Czwartek 12.02.2015