Emma Glover – zawsze w seksownej bieliźnie

Ta dziewczyna niemal nigdy nie rozstaje się z jakimś kompletem swojej seksownej bielizny. Po pierwsze, dlatego że to jej praca, a po drugie, dlatego że to jej pasja. A my moglibyśmy patrzeć na nią w tej bieliźnie przez cały dzień.

Emma Glover ma wrodzony talent do prezentowania na swoim ciele seksownej bielizny, o czym najlepiej świadczy początek jej kariery. Emma potrzebowała zaledwie 1 doby, by ze stłamszonej korpo-myszki, pracującej od 9 do 17 w jednym z londyńskich biur, stać się niezależną i pewną siebie modelką. Po prostu pewnego dnia postanowiła wysłać kilka swoich fotek do jednej z agencji i 24 godziny później była już w zasadzie modelką.

Swoją karierę rozpoczęła zaś z tak zwanej grubej rury, jako że pierwszym magazynem, dla którego pracowała, był sławetny „Nuts”. Później było równie dobrze. Emma występowała między innymi na okładkach „Zoo Magazine”, „Loaded Magazine”, „Monkey Magazine”, „Talk Sport Magazine” czy The Daily Star”. Obecnie jest zaś twarzą wielu marek, zajmujących się szyciem seksownej bielizny, a także gwiazdą Instagrama – w tej chwili obserwuje ją prawie 400 tys. osób.


Emma jest jednak nie tylko boska i seksowna, ale ma także dobre serce i jest skora do pomocy innym. Wspierała m.in. fundację „Help for Heroes”, która zajmowała się żołnierzami walczącymi w Afganistanie oraz weteranami, którzy stamtąd powrócili.

Dlatego też tym bardziej nie możemy zapomnieć o boskiej Emmie Glover, której fotki nas wprost olśniły. Spójrzcie na nie sami i przyznajcie, że Wy też tak macie.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 06.10.2016