Emily Sears - blond żyleta

Urodziła się w Australii, ale wybrała słoneczną Kalifornię. Jednak znaleźć ją możesz na okładkach magazynów męskich na całym świecie. Bo facet jakiej narodowości oprze się przepięknej blondynie z pięknym biustem...?
emily-sears-otwarcie.jpg

Jej rodzice byli wydawcami magazynów o sztuce, więc Emily Sears estetycznie kształtowana była od młodych lat. Wielokrotnie bywała na planach zdjęciowych i poznawała prace fotografów od kuchni. Do tego jej ciotka - Wendy Martin – była wziętą modelką. Z biegiem lat, jej ciało dojrzewało i nabierało kobiecych kształtów: 81D-61-89. Zatem młoda Australijka nie miała zbyt wielkiego wyboru – musiała zająć się modelingiem.
Jej pierwsza sesja pokryła dwie okładki gazet. Następnie była twarzą najlepiej sprzedającego się magazynu męskiego ZOO. Podbiła sprzedaż czasopisma na tyle, że została stałym współpracownikiem. Z tym tytułem zrobiła łącznie 15 okładek. Najbardziej zaszczytne miejsce zajmowała również w innych wydawnictwach.

Oprócz tego, że kusi panów swoimi nieziemsko apetycznymi kształtami na rozkładówkach, uświetnia swoją osobą również spoty reklamowe. Promuje m.in. wódkę, kostiumy kąpielowe, opony, ciuchy, a także organizację MMA, w której występowała również w roli ring girl.
Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/emilysears Piątek 07.02.2014