Emily Ratajkowski topless na wakacjach

Jedna z najseksowniejszych kobiet świata nie daje o sobie zapomnieć. Wie jak dbać o to, by nie schodzić z ust swoich fanów i z pierwszych stron serwisów internetowych.

Emily Ratajkowski topless pojawiała się wielokrotnie, bo na punkcie swoich piersi nie ma żadnych kompleksów. I słusznie, bo z takimi wymiarami: 90-61-86 i miseczką D, Amerykanka o polskich korzeniach podbija świat reklamy, filmu, teledysków i zleceń komercyjnych.

Jest przy tym skromna. I chodzi nie tylko o jej pokorną, acz waleczną naturę, ale i o ubiory. Zazwyczaj wszyscy, którzy angażują ją w różne projekty, chcą użyć jej największych walorów, którymi zachwycają się nie tylko panowie, ale i coraz więcej kobiet.

Tym razem Emily pojawia się topless przy okazji swoich wakacji. Modelka czuła się na tyle swobodnie podczas pobytu w kalifornijskim Calistoga Ranch, że na co dzień przemieszczała się bez stanika czy góry od bikini. Gdybyśmy tylko wiedzieli wcześniej o jej planach urlopowych…Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 30.04.2015