Emily Elizabeth – sławna instagramerka

Media społecznościowe są teraz idealnym miejscem, by szybko zdobyć popularność i zacząć nieźle zarabiać. Na taką ścieżkę kariery postawiła Emily Elizabeth. Dziewczyna miała do tego jednak duży potencjał.

Nie ma co się oszukiwać – ta modelka ma idealną figurę. Ponad milion obserwatorów nie powinien więc nikogo dziwić. Dziewczyna jest prześliczna i gorąca, dodatkowo wiecznie uśmiechnięta i stale utrzymuje kontakt z fanami. Jeżeli ją obserwujecie, możecie spokojnie do niej napisać i niewątpliwie wam odpowie. Radzimy jednak darować sobie propozycje matrymonialne, Emily zapewne ma ich na pęczki.

Emily uwielbia zwiedzać! Nie jest jednak tym typem człowieka, który leci na wakacje i tam ogranicza się do opalania i pływania w basenie. Dziewczyna szczególnie przypodobała sobie stolice wielu krajów w Europie (niestety nie mamy informacji, czy odwiedziła Warszawę – najwyższy czas więc ją zaprosić) i tam chętnie się fotografuje. Na szczęście dla męskiego grona fanów, Emily rzadko ma na sobie coś więcej, niż bikini.

Zdjęcia gorącej Emily zobaczycie w galerii poniżej.Dodał(a): CKM.PL Wtorek 15.12.2020