Ella Rose – delikatna jak róża

Ta dziewczyna jest jak róża. I to nie tylko ze względu na swoje nazwisko. Spójrzcie tylko na to delikatne i zwiewne ciało. Podejrzewamy jednak, że ta seksowna i eteryczna powłoka kryje pod sobą wiele kolców.
FFN_ROSE_080116_BACFF_52138190_midres.jpg

Jesteśmy wprost olśnieni i trudno wydusić nam z siebie jakiekolwiek słowa. Wszystko za sprawą seksownej Elli Rose, której uroda sprawiła, że właściwie wszystkie inne myśli w naszych głowach zniknęły i pozostało tylko wyobrażenie perfekcyjnego ciała tej pięknej modelki.

Kojarzy się nam trochę z różą i to nie tylko ze względu na jej nazwisko i różowe bikini. Raczej przede wszystkim dlatego, że Ella ma niezwykle delikatną i zmysłową urodę. Bardziej niż na gorącej i szorstkiej plaży widzielibyśmy ją w scenerii rodem z filmu „American Beauty” – leżącą na dywanie z róż właśnie (choć oczywiście na plaży prezentuje się równie zjawiskowo). Jej delikatna uroda może zaskakiwać tym bardziej, że Ella pochodzi z mroźnej i mało przyjaznej człowiekowi Szwecji.


Jednak pod tą eteryczną powłoką kryje się „kolczasty” charakter. Oczywiście kolczasty w pozytywnym sensie – Ella zdecydowanie umie walczyć o swoje. Świadczy o tym przede wszystkim afera, której obecnie jest bohaterką. Modelka obecnie planuje bowiem pozwać do sądu jedną z największych gwiazd footballu amerykańskiego Juliana Edelmana, w związku z podejrzeniami, że jest on ojcem nienarodzonego dziecka Elli.

Piękna i do tego zaradna. Zdaje się, że Ella Rose awansowała w naszej redakcyjnej hierarchii do ścisłej czołówki.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Wtorek 02.08.2016