Dziewczyna z gumy – Daisy Lea

Wiecie co najbardziej lubimy w Daisy Lea (oczywiście poza tym, że bardzo chętnie odsłania swoje nieziemskie wdzięki)? To, że jest tak niesamowicie rozciągnięta.
FFN_lea_041816_bacff_52028247.jpg

„Tego kwiatu, jest pół światu”, głosi popularne polskie porzekadło. Jednak takich wyjątkowych kwiatów jak Daisy (stokrotka), zdecydowanie nie uświadczycie zbyt wiele. Zwłaszcza, że oprócz tego, że jest bardzo seksowna, to jeszcze jest w stanie rozciągnąć swoje gibkie ciało w dowolnej pozie.

I to zdaje się jest główna cecha rozpoznawcza i jedna z największych zalet Daisy – właśnie te nieprawdopodobne szpagaty (o których już zresztą nie raz pisaliśmy), gwiazdy, fiflaki i inne akrobacje, które zresztą modelka wykonuje z wdziękiem i ogromną gracją. I tak, tak, doskonale wiemy, że na pewno wyobrażacie sobie gdzie takie zdolności najbardziej by się przydały.

Jako że niestety Daisy na co dzień mieszka w Los Angeles, to nie pozostaje nam nic innego jak podziwianie jej seksownych sesji – tym razem w białym, jednoczęściowym kostiumie kąpielowym i czarnych pończochach, które jeszcze bardziej podkreślają jej szpagaty. Tylko spójrzcie!

Dodał(a): Jakub Rusak Środa 20.04.2016