Dziewczyna na bogato - Sylwia Nowak

Miłość przeżywa na bogato, ale pozwala się też wkręcić u boku innych gwiazd. Prócz tego śpiewająco radzi sobie na YouTube, namawiając swoich fanów do kradzieży.


O Sylwii Nowak zrobiło się głośno w 2013 roku. Wtedy to wystąpiła w serialu „Miłość na bogato”, który ściągnął na siebie uwagę internautów. Produkcja doczekała się dwóch sezonów emitowanych na antenie stacji muzycznej VIVA Polska.

Nie były to jednak pierwsze kroki dziewczyny w showbiznesie. Wcześniej zajmowała się fotomodelingiem, do którego trafiła przypadkowo. Umieściła swoje zdjęcie na portalu społecznościowym i odezwał się do niej fotograf, z propozycją profesjonalnej sesji.

Wykorzystała szansę i teraz na swoim koncie ma dużo sukcesów. Pojawiała się w „Na wspólnej” i wystąpiła w komedii „Wkręceni 2”. Aktorstwo nie jest jednak jej jedyną pasją. Od zawsze marzyła również o śpiewaniu.

W 2015 roku ukończyła Szkołę Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego, której absolwentką jest także Doda. Teraz Sylwia pracuje nad materiałem do swojego albumu, a teledysk do singla „Ukradnij” można obejrzeć na YouTube.

Jest też bardzo aktywna w różnych mediach społecznościowych. Tam pokazuje, że jest tak naprawdę zwyczajną dziewczyną i woda sodowa nie uderzyła jej do głowy. Między innymi na Instagramie prezentuje jak wygląda jej życie, co spotyka się z ciepłym przyjęciem dla fanów. Celebrytka wnioskuje, że ich inspiruje.

Zdaje sobie sprawę, że na sukces trzeba ciężko pracować i nie spoczywa na laurach. A jeśli tylko wciąż będzie tak samo chętnie rozbierać się przed obiektywem, to i my o niej wspomnimy.

 
Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.instagram.com/sylwianowaq Środa 01.03.2017