Dziennikarka TVP założyła sukienkę z dekoltem. Dostała wiadro pomyj

Karolinę Pajączkowską niewątpliwie można nazwać piękniejszą stroną telewizji publicznej. Dziennikarka obecnie prowadzi program informacyjny "Info Raport" na antenie TVP Info. Jej ostatnie wystąpienie, spotkało się z seksistowskimi komentarzami. Wszystko przez sukienkę z dekoltem.
pajączkowska.jpg
W Fox News kazano dziennikarkom nosić przykuwające uwagę kreacje, żeby przyciągać widzów przed ekrany. Oczywiście spotkało się to z mocną krytyką ze strony prezenterek, a na wierzch wypłynęły dużo bardziej gorszące fakty.

Sprawa niemoralnych propozycji składanych paniom przez Rogera Ailesa, prezesa i dyrektora generalnego Fox News trafiła na wokandę sądu. Po latach musiał uznać wyższość skrzywdzonych pracownic i wypłacić im srogie odszkodowanie. Zainteresowanym tą historią polecamy film "Gorący Temat" z 2019 roku. 

Tymczasem piękna dziennikarka TVP nie była zobligowana do noszenia wyzywającego ubioru i z pełną świadomością swoich walorów włożyła sukienkę podkreślającą jej figurę. Większość widzów nie miałoby nic przeciwko takiemu widokowi. W końcu na urzekająco ubraną prezenterkę patrzy się z większą przyjemnością, a i trudne w odbiorze informacje stają się bardziej przystępne.

Okazuje się jednak, że niektórzy natrętni telemaniacy potrafią nawet doszukać się trójkątów na sukience w groszki. Mowa o dekolcie Pajączkowskiej, który spotkał się z seksistowskimi komentarzami ze strony napastliwych internautów. Nietrudno znaleźć na Twitterze wpisy, w których głównym tematem jest właśnie biust dziennikarki.


Oprócz typowo “stulejarkich” opinii pojawiły się też głosy o uprzedmiotowieniu kobiet. Jednak spekulacje domorosłych internetowych ekspertów postanowiła uciąć sama dziennikarka. Wyjaśniła, że nałożenie sukienki z dekoltem to jej wybór. A co do piersi, to w końcu jest kobietą i, jakby to powiedzieć, taką stworzyła ją natura.

Pajączkowska w poście opublikowanym na Instagramie napisała:
“Kolejna wrzawa na Twitterze.. Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem. Obiecuję, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę, bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe, żeby kobieta była ładna i inteligentna. Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai... To jest chore!!!! Walczymy o prawa społeczności LGBT, podczas gdy to my – wszystkie kobiety, wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!! Obudźcie się ludzie”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kolejna wrzawa na Twitterze.. Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem 😱 Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe żeby kobieta była ładna i inteligentna 😱 Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai.. To jest chore!!!! Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my -wszystkie kobiety wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!! Obudźcie się ludzie 🤚🏻❌❌ #seksizmstop #jestemkobietą #mamprawożyćjakchcę

Post udostępniony przez Karolina Pajączkowska (@karolina_pajaczkowska)


Nam w ogóle nie przeszkadza kreacja pani Pajączkowskiej. Co więcej, uważamy, że każdy prezenter telewizyjny powinien podkreślać swoją urodę. W końcu chyba nikt nie chciałby oglądać rozczochranych dziennikarzy, wyglądających jak chwilę po przebudzeniu. A trzeba przyznać, że nowa dziennikarka TVP Info potrafi zadbać o dobry wygląd:


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Instagram Czwartek 13.08.2020