Dwie petardy topless

Bez staników czują się wolne i w zupełności wystarczają im dolne części kostiumów kąpielowych, które zresztą i tak niewiele zasłaniają. Daisy Lea i Amy Lee Summers to dziewczyny, urodzone po to, by turlać się po plaży i występować w naszych galeriach.
lea-summers-otw.jpg

Daisy Lea gości na naszych stronach regularnie. Nic dziwnego – przepiękna blondyna o bajecznych wymiarach 89-64-89 (miseczka C) prezentuje się świetnie na plaży w bikini. Jeszcze lepiej wypada, gdy zrzuci część stroju kąpielowego. Wcześniej pokazywaliśmy ją w roli kontorsjonistki, czyli niesamowicie porozciąganej gimnastyczki, której stawy i kości zdają się być z gumy.

22-letnia modelka świadoma swoich wdzięków chętnie je eksponuje i nie wstydzi się swojego ciała. Bo nie ma czego. Jednak jeszcze na początku 2015 roku zapierała się, że nie będzie pozowała nago. Wszystko zmieniło się, gdy południowoafrykański Playboy zaproponował jej sesję. Rozkładówka w znanych męskich magazynach to kopniak w karierze każdej dziewczyny, decydującej się na modeling, dlatego Daisy nie mogła odmówić i została Playmate maja 2015.Z kolei druga z dziewczyn to Amy Lee Sumers. Dziewczyna znana z sesji dla Playboya, Penthouse`a, Loaded, Zoo i kilku innych męskich magazynów. Jej wymiary mogą onieśmielać jeszcze bardziej. 93-66-86 i miseczka DD przy wzroście 157 cm czyni z niej bardzo seksowna laskę z boskimi krągłościami.

26-letnia modelka pochodzi z Nowej Zelandii jest fit laską i w siłowni spędza wolne od pracy chwile. Poza modelingiem zajmuje się układaniem fryzur paniom. Gdy już skończy stylizowanie innych dziewczyn, nie pozuje przed aparatem oraz nie wylewa siódmych potów w siłowni, wygrzewa swe krągłości na plaży i turla się w piachu. Który często jest jej jedynym „ubraniem”.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Poniedziałek 05.09.2016