Dwa seksowne króliczki

Czy może być coś lepszego od słońca, plaży i seksownej Playmate u Waszego boku? Tylko jedno: słońce, plaża i dwie seksowne Playmate.
foto.jpg

Zastanawiamy się , jakim cudem ludzie zgromadzeni na plaży w momencie, gdy odbywała się sesja tych dwóch dziewczyn, nie spłonęli żywym ogniem. W końcu nie dość, że nad samą wodą temperatura wynosiła minimum 30 stopni, to dodatkowo jeszcze te dwa seksowne króliczki podniosły ją co najmniej trzykrotnie.

Wszystko dlatego, że nie są to jakieś tam marginalne Playmate, nieznane szerszej publiczności, tylko Kennedy Summers i Khloe Terae, we własnych, seksownych osobach. Pierwsza z nich, niemiecka piękność, o wymiarach 82-59-91, została Playmate Roku 2014, natomiast druga, kanadyjska petarda o wymiarach 81-61-89 (miseczka D), to Międzynarodowa Playmate Roku 2014 i Cyber Girl Roku 2015 (ich wcześniejsze sesje, możecie zobaczyć TUTAJ i TUTAJ).

Sami więc widzicie, że to zdecydowanie nie byle jakie laski, a, można by rzec, międzynarodowe marki. No ale nawet nie trzeba znać tych wszystkich tytułów, które panie mają na swoim koncie, by już nawet po samym spojrzeniu na ich nieziemsko seksowne ciała i piękne lica stwierdzić, że ma się do czynienia z elitą ekstraklasy światowych modelek.

Zobaczcie więc po prostu, jak te dwie seksowne dziewczyny prężą swoje idealne ciała na plaży. Tylko uważajcie, jeśli za oknem panuje skwar, lepiej włączcie klimę, bo inaczej możecie dostać udaru.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Poniedziałek 27.06.2016