Duża i seksowna?

Gruba czy chuda? Oto jest pytanie!
crystal renn.JPG
Jeśli nie znacie jeszcze Crystal Renn, oto i ona. Ten uroczy pączuś został uznany za jedną z najładniejszych kobiet świata, mimo rozmiaru 44, który daleko odbiega przecież od standardów świata mody i powszechnie uznanych kanonów piękna.Crystal wyróżniała się spośród tłumu modelek pełnymi kształtami, a jej kariera, mimo tuszy, rozwijała się w błyskawicznym tempie (mogliśmy zobaczyć ją np. w hiszpańskim Vogue’u).
Pewnego dnia, coś jednak się stało! Kobieta doznała olśnienia i postanowiła zrzucić kilogramy, które były jej znakiem firmowym. Teraz Renn waży tyle, co przeciętna modelka i może pochwalić się genialną figurą. No właśnie! Ale czy na pewno genialną? Na całym świecie wybuchły głosy dezaprobaty i krzyki nawołujące do powrotu pączusia! Liczne grono zwolenników pełniejszych kształtów, uznało że Crystal nie prezentuje się już tak apetycznie jak niegdyś i straciła to, co wyróżniało ją z tłumu takich samych lasek.

Oto, jak modelka prezentuje się w wersji odtłuszczonej. Gruba czy chuda – oto jest pytanie?Dodał(a): Jagoda Czwartek 20.09.2012