Drobna dziewczyna o niesamowitych biodrach

Camille Kostek to z pozoru dość drobna dziewczyna. Jednak wystarczy chwila, by spostrzec, że mimo swojej kruchej postury, modelka jest wprost nieziemsko wyposażona, a obwód jej bioder wynosi prawie 1 metr.

Pewnie w życiu nie słyszeliście o seksownej Camille Kostek. Nie przejmujcie się, my też do niedawna żyliśmy w nieświadomości istnienia tak wspaniałej istoty. Zresztą to nie aż tak ważne, bo ewentualne jej podrywanie i tak nie ma sensu, ponieważ Camille jest dziewczyną Roba Gronkowskiego, jednego z najlepszych futbolistów amerykańskich na świecie, o którym prawdopodobnie mogliście słyszeć nawet i w Polsce.

To, że jest jego dziewczyną nie oznacza jednak, że nie możemy przez chwilę pozachwycać się jej wdziękiem i urodą, i skrzętnie zamierzamy z tego prawa skorzystać. Zdecydowanie jest bowiem czym się zachwycać.

Camille Kostek to dziewczyna z pozoru bardzo delikatna, można by powiedzieć, że wręcz krucha. Spójrzcie tylko na tę niewinną, uśmiechniętą i dziewczęcą buźkę. Ta delikatność to jednak tylko pozór, ponieważ ciało Camille nie jest już takie niewinne i zdecydowanie wzbudza same grzeszne myśli.

Wystarczy spojrzeć na jej perfekcyjne wymiary, wyrażone w liczbach 86-66-98 i literze C, oznaczającej pojemność miseczki jej stanika. Camille, pomimo tak niesamowitego wyglądu, ma jednak stosunkowo mało obserwujących na Instagramie, bo ledwie 42 tys. Sądzimy jednak, że to ze względu na to, że amerykańscy internauci boją się po prostu gniewu potężnego Roba Gronkowskiego.

Was dzieli jednak od niego pół Europy i cały Atlantyk, więc nie musicie się niczego obawiać. Dlatego też śmiało klikajcie w galerię Camille.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 13.10.2016