Doina Barbaneagra – mołdawska królowa piękności

Znacie jakieś dziewczyny z Mołdawii? My nigdy nie spotkaliśmy żadnej przedstawicielki tego lekko zapomnianego, acz wcale nie mniej pięknego kraju. I bardzo tego żałujemy. Dlaczego? Odpowiedzi na fotkach seksownej Doiny.

Z czym kojarzy wam się Mołdawia? Nam w sumie z niczym. Jedyne co przychodzi nam na myśl w związku z tym krajem to Kiszyniów, czyli całkiem urokliwa stolica, i ewentualnie mecze z polską reprezentacją w piłkę nożną. Dlatego też jeśli, jak my, nie macie zbyt wielu skojarzeń z Mołdawią, to bardzo dobrym pomysłem będzie utrwalić sobie jej obraz w osobie seksownej Doiny Barbaneagry.

Dziewczyna to bowiem bardzo urodziwa modelka, blogerka i aktorka, która robi sporą karierę na Instagramie. Jej konto śledzi ponad 330 tys. osób, przez co Doina wyrasta na piękną ambasadorkę całej Mołdawii na całym świecie. A jeśli w tym kraju jest więcej tak boskich dziewczyn jak ta, to już znamy cel naszych najbliższych wakacji.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/doina_barbaneagra/ Środa 25.10.2017