Diletta Leotta – najseksowniejsza prezenterka

Diletta cieszy się ogromną popularnością wśród fanów, którzy doceniają ją nie tylko ze względu na obszerną wiedzę i fachowe podejście do tematu piłki nożnej. Ta kobieta jest przede wszystkim niezwykle gorącą dziennikarką.

Prezenterka na co dzień zajmuje się prowadzeniem wywiadów z piłkarzami i pracą przy rozgrywkach Serie A. Kilka lat temu wyciekły do sieci jej nagie zdjęcia. W swojej książce "Wybierz Uśmiech" Diletta poinformowała, że bardzo ciężko było jej sobie z tym poradzić, ale podeszła do sprawy spokojnie i się nie załamała. Fotki zniknęły z internetu, ale nadal możemy ją podziwiać na Instagramie, a tam często pokazuje się w strojach kąpielowych.

Diletta często wrzuca na swoje profile w miediach społecznościowych filmy z udziałem gwiazd ligi włoskiej. Niedawno pokazała swój trening ze Zlatanem Ibrahimoviciem, a wcześniej pojawiły się tam takie legendy, jak Paolo Maldini czy Francesco Totti. Wielu fanów jednak nie obserwuje jej profilu wyłącznie po to, by zobaczyć nagrania z piłkarzami. Męskie grono skupia się także na nieziemskich kształtach dziennikarki i jej wyjątkowej urodzie. Nie bez powodu Diletta uznawana jest przez wielu za najseksowniejszą prezenterkę na świecie.

Zdjęcia gorącej dziennikarki zobaczycie w galerii poniżej.
Dodał(a): CKM.PL Sobota 17.10.2020