Demi Rose - najlepsza na instagramie?

Niektórzy nazywają ją najseksowniejszą laską na instagramie. Niektórzy mówią, że jest najmłodszą divą mediów społecznościowych. A niektórzy, że swoją seksualnością razi również poza internetem i istnieje naprawdę. Obstawiam, że Demi Rose jest sumą tych wszystkich opinii.


Demi Rose ma obłędne kształty. Linie jej sylwetki zdają się w nieskończoność biec po pełnym krągłości ciele, a zadziorne spojrzenie podgrzewa w nas krew do temperatury wrzenia. Idealna pupa i przepiękne piersi zaklęte w zadbanym i smukłym ciele. Oto kwintesencja królowej instagrama, jak tytułują ją jej wierni fani. Tych w serwisie społecznościowym ma 2,2 miliona. Może trochę pomogły wymiary Demi Rose: 81-61-84 (miseczka DD)...Ale nie dziwię się tej sytuacji. Dziewczyna osiągnęła sukces dzięki social mediom, czyli kroczy ścieżką sukcesu, na którą próbuje wbić się wiele dziewczyn z planem na siebie. Lub bez planu. Brytyjka o latynoskich korzeniach właśnie wyjątkowej urodzie i determinacji zawdzięcza to, co na co dzień jest efektem jej autopromocji na instagramie. Kontrakty reklamowe, kampanie modowe i produktowe oraz darmowe gifty to kupony odcinane od setek zdjęć wklejanych ku uciesze fanów.

Czy takie posunięcia reklamowe mają w ogóle sens? Przecież faceci nawet nie zauważają nachalnego product placementu, a dziewczyny zastanawiają się jak nabić sobie followersów, żeby też dostać choć próbkę tego kremu.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/demirosemawby Wtorek 10.05.2016