Demi Rose – DJ-ka przez duże podwójne D

Prawdziwa róża musi mieć kolce. Podobnie jest z piękną Demi, która mimo słodkiego wyglądu i niskiego wzrostu, potrafi nieźle ukłuć, a już z pewnością przykuje twoją uwagę swoimi seksownymi fotkami.

Demi Rose, a właściwie Demi Rose Mawby urodziła się 27 marca 1995 w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Obecnie mieszka w Miami na Florydzie w USA, gdzie podbija świat modelingu, o którym śniła już jako dziecko.

“Odkąd byłam małą dziewczynką, zawsze marzyłam o zostaniu modelką. Uwielbiałam znajdować się przed kamerą i pozować, w końcu moje marzenie stało rzeczywistością” – mówi Demi.

“Różyczka” ma obłędne kształty. Linie jej sylwetki zdają się w nieskończoność biec po pełnym krągłości ciele, a zadziorne spojrzenie podgrzewa w nas krew do temperatury wrzenia. Mimo to ta ślicznotka miała obawy, że jej kariera może nie wypalić.

“Mając zaledwie 157 cm wzrostu, nigdy nie myślałam, że będę w stanie przebić się do branży modelingowej, bo myślałam, że jestem zbyt niska, ale dałam sobie szansę, zgłosiłam się do agencji i po 24 godzinach zaczęła się moja kariera” – zdradziła.

Mawby przyciągnęła też uwagę swoją pracą jako didżejka, a prasa określiła ją mianem „najseksowniejszej DJ-ki na świecie”. Występowała także w klipach muzycznych u takich artystów jak Chris Brown i DJ Khaled.

Zobacz boskie kształty tej ślicznotki:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 28.07.2020