Daria – fanka samochodów i tatuaży

Co jakiś czas przeglądamy profile dziewczyn z myślą o tym, by urozmaicić wam czas ciekawą rozmową i galerią gorących zdjęć. Gdy tylko zobaczyliśmy Darię stwierdziliśmy, że musimy się z wami nią 'podzielić'!
IMG_6166.jpeg

CKM.PL: Na swoim profilu na Instagramie publikujesz odważne zdjęcia. Czy w związku z tym spotkały Cię już jakieś nieprzyjemności?

Daria: Oczywiście, że spotkały! Co prawda nikt nigdy nie powiedział mi tego w twarz, ale słyszałam wiele plotek od znajomych. Nie przywiązuje jednak do tego uwagi, w ogóle mnie to nie rusza. Ludzie zawsze znajdą sobie powód, by mówić o tobie coś złego.

Co zmotywowało Cię do publikacji takich zdjęć?

Szczerze mówiąc, to kiedyś bardzo dużo siedziałam na Tumblr i bardzo podobały mi się zdjęcia półnagich kobiet. Wtedy stwierdziłam, że kiedyś sama będę takie robić i będę tworzyć taki profil. Jak widać, plany zrealizowałam.

Istnieje jakiś wyznaczony sposób, by Cię poderwać?

Jestem w szczęśliwym związku, więc podrywanie w żaden sposób nie przejdzie!

Co uważasz za największy atut w sobie?

Myślę, że moim największym atutem jest determinacja w tym co robię i brak strachu. Zawsze realizuję pomysły, które przyjdą mi do głowy. Przypomina mi się sytuacja, jak raz na Tiktoku zobaczyłam, jak ktoś zrobił pierścionek z monety. Stwierdziłam, że też taki chcę, wiec pojechałam do sklepu budowlanego, kupiłam papier ścierny i wiertełko, i zaczęłam z piątki robić pierścionek. Zajęło mi to co prawda pół dnia, ale zrobiłam. Jakiś czas temu wymieniłam też mamie lampę w subaru. Cenię w sobie również otwartość na nowe doświadczenia, teraz z chłopakiem mamy zajawkę na Papierowe gry RPG, ale też i planszówki. Lubię próbować nowych rzeczy.

Czy w przyszłości planujesz założyć konto na OnlyFans lub podobnej platformie?

Myślałam kiedyś o założeniu OnlyFans, ale dodawałabym tam takie zdjęcia, jak na Instagrama, więc nie wiem czy jest sens. Być może kiedyś wrócę do tego tematu.

Czy Twój chłopak miał jakiekolwiek pretensje w związku z Twoimi zdjęciami?

Absolutnie! Sam mnie mocno wspiera w tym, co robię. Jest moim doradca, pomocnikiem, często i pomysłodawcą, a jak trzeba, to nawet fotografem. 

Tak na koniec – Czego byś chciała sobie życzyć w przyszłości? Jakie masz marzenia na bliższy bądź dalszy czas?

Życzę sobie pracy na stanowisku tatuażysty, chce iść dalej w tym kierunku i się rozwijać. Kiedyś będę również jeździć Subaru Imprezą WRX STI!

Galerię zdjęć modelki znajdziecie poniżej:
Dodał(a): CKM.PL Piątek 03.02.2023