Daphne Joy - matka syna 50 Centa

No i jak tu nie zacząć od tak suchych faktów jak wymiary... 91-58-89, a do tego filipińsko - portorykański miks etniczny epatujący z jędrnego ciała. Oto Daphne Joy - matka syna 50 Centa
daphne joy

W trakcie gdy 38-letni raper 50 Cent grabi nasze złotówki podbijając Polskę ze swoimi produktami i usługami, my wolimy przyjrzeć się jego gustowi w kwestii kobiet. W teledyskach przez ekran przelewają się czarnoskóre hip hopowe laski twerkujące kształtnymi pupami i falujące olbrzymimi piersiami, a jakie dziewczyny preferuje Curtis Jackson III prywatnie?

Bardzo nam się podoba jego gust. Do swojej twórczości może doliczyć najświeższego syna o imieniu Sire, którego spłodziła mu przepiękna Daphne Joy. Ta 27-letnia modelka pochodzi z Filipin, ale ma również korzenie portorykańskie. Nic dziwnego, że skradła serce, krocze i portfel „Kuloodpornego”.

Daphne-Joy-All-Hip-Hop-Models-57.jpg
Egzotyczna laska, o perfekcyjnych wymiarach 91-58-89 występowała w wielu hip hopowych teledyskach, zdobiła okładki męskich magazynów, zagrała również w kilku serialach i zaliczyła rolę w „Piratach z Karaibów”. Lubi tańczyć, podróżować, jeść. Twierdzi, że pochłania więcej jedzenia niż niejeden facet, ale dziękuje Bogu za swój metabolizm, który trzyma w ryzach jej zgrabny brzuch. My dziękujemy Stwórcy za etniczne zróżnicowanie kontynentów.

I tylko żałujemy, że 50 Cent nie poszedł tropem piłkarzy nawiedzających Polskę podczas Euro 2012 i nie przywiózł ze sobą swojego WAGsa.Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/daphnejoy Czwartek 03.04.2014