Dalia Elliott

Wiem, wody z tej reklamy macie pod korek. My też. Ale dopóki producenci zatrudniają tak atrakcyjne modelki do jej promowania, dopóty będziemy je Wam pokazywać, by zaspokajać wszystkie pragnienia. Poza tym ciekawi jesteśmy, czy ktoś w ogóle dostrzega na tych zdjęciach butelkę „minerałki”.
Dalia-Elliott.jpg

Drobna blondynka o wymiarach 81-64-84 już tak drobnych piersi nie ma – miseczka DD. I dlatego idealnie Dalia Elliott nadaje się do sesji reklamowej na plaży, gdzie w transparentnej bluzce oddaje się falom i rozkoszuje pogodą. Jest ciepłolubna, bo urodziła się w Kuwejcie. Jednak to Stany Zjednoczone ją wychowały i w typowy dla Los Angeles, gdzie obecnie mieszka, spędza wolny czas – na siłowni, na plaży i...przed telewizorem.

Dalia Elliott ma swój ulubiony sposób na udany weekend - fajny film lub ulubiony serial, trening, gotowanie i turlanie się po łóżku. A najlepiej w towarzystwie faceta – tak wyobraża sobie perfekcyjny czas wolny. Podkreśla, że wie, że to nudne, ale tak lubi. Jeśli to jest jej definicja, to my chcemy tak się nudzić już do końca życia. Oczywiście u jej boku.Ale mamy marne szanse, bo Dalia Elliott lubuje się w ciut starszych panach. Jej ideałem jest Liam Neeson. Tylko nie wiemy czy z twardych kreacji filmowych, dramatycznych z teatru czy z życia prywatnego, w którym aktor nie wyróżnia się zbytnio spośród regularnych równolatków.

Dalia również jest aktorką, choć to stwierdzenie na wyrost. Zgrała mało znaczące role w kilku horrorach klasy B. Ale widzimy w niej olbrzymi potencjał i zakładamy, że zobaczymy ją jeszcze w lepszych produkcjach. Na początek może być „Baywatch 2” lub nasze DVD weselne!

Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Piątek 20.11.2015