Cud w bikini - Keilah Kang

W wolnych chwilach pozuje w bikini. I bardzo dobrze. Wystarczy na nią spojrzeć, żeby zrozumieć, że właśnie do tego została stworzona. Poza tym studiuje i inspiruje swoich fanów.

Post udostępniony przez @keilah.k


Keilah Kang chociaż pokazuje niemal wszystko, jest bardzo tajemnicza. W sieci nie ma na jej temat wielu informacji, ale zdjęcia wyrażają więcej niż miliony słów.

Studiuje na uniwersytecie Wilmington w Północnej Karolinie. Na co dzień mieszka w mieście Charlotte, a w wolnym czasie pozuje w bikini dla sklepów ze strojami kąpielowymi w Los Angeles Chooks Swimwear i Boutine. Stąd też na Instagramie najczęściej pokazuje się bardzo skąpo ubrana i eksponuje swoje niewątpliwe wdzięki. Natura obdarzyła ją bardzo obfitym biustem, od którego nie da się oderwać wzroku.

Niestety można jedynie cieszyć oczy przeglądając jej fotki, bo ktoś stoi na straży jej godności. I nie chodzi nam o małe tygryski z jakimi czasami pozuje. Te nie są dla nas żadną konkurencją. Ale niektóre zdjęcia spowodują, że wielu panów zaleje się łzami. Pojawia się na nich w towarzystwie swojego chłopaka Bena, z którym jest bardzo szczęśliwa.

Prócz pięknego wyglądu, ma do zaoferowania również wiele mądrości. Na swoim profilu społecznościowym zamieściła swój ulubiony cytat. „Dla pięknych oczu, szukaj w innych dobra. Dla pięknych ust, wymawiaj tylko miłe słowa.” Z pewnością coś w tym jest i nie możemy odmówić jej racji. Zresztą patrzymy na nią z wielkim pożądaniem i uwierzymy we wszystko, co nam powie. Ech, gdyby nie ten Ben...Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/keilah.k/ Wtorek 11.04.2017