Courtnie Quinlan - egzotyczna ślicznotka

Oto kobiecy odpowiednik brzydkiego kaczątka - Courtnie Quinlan, czyli dziewczyna, która z wyśmiewanego za wygląd dziecka wyrosła na gorącą modelkę

10362210_14245881235345451137058_1228552461_n.jpg

fot. instagram.com/courtnieq


Pamiętacie historię o brzydkim kaczątku, które wyrosło na pięknego łabędzia? Poznajcie Courtnie Quinlan - dziś gorącą modelkę, dawniej, wyśmiewanego przez inne dzieci, dziwoląga.

Kiedy Courtnie była mała, rówieśnicy szydzili z jej wyglądu, który za sprawą egzotycznych korzeni z Ameryki Środkowej wyróżniał ją z otoczenia. Jakby tego było mało, do 16 roku życia Courtnie nie miała w ogóle piersi, a więc dramat był to znacznie poważniejszy, niż by się mogło wydawać. Na szczęście, wymarzone kształty w końcu się pojawiły, a Wielka Brytania po latach doceniła oryginalną urodę tej słodkiej dziewczyny. Dzisiaj piękna modelka nie wstydzi się pozować nie tylko w strojach kąpielowych, ale i nawet zupełnie nago.

Dzisiaj panna Quinlan ma na koncie liczne sesje w męskich magazynach takich jak: "Nuts", "Loaded"," Zoo" czy "Maxim" oraz współpracę z "The Sun" (na stronie trzeciej tego magazynu oprócz niej pojawiały się piękności takie jak: Lucy Pinder, Rosie Jones, Alice Goodwin, Keeley Hazell, Sabine Jemeļjanova czy nasza wspaniała rodaczka - Iga Wyrwał). 

Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/courtnieq Środa 25.06.2014